Ablamın Vücudunu Gördükçe Tuvalette Boşalıyorum

Selam üniversiteli sex hikayeleri seven arkadaşlar ben Isparta’dan Tayfun 22 yaşındayım. Şu aralar üniversite hazırlığındayım. Size 1 yıl önceki hikayemi anlatmak istiyorum. Ben ailemle yaşayan biri olduğum için rahat hareket edemeyen ve erkek olmama rağmen istekleri kısıtlanan bir insanım. 1 yıl önce 28 yaşındaki ablam Tülay’ın dikkatimi çeken vücuduyla başladı tüm macera. Ablamla çok iyi anlaşamasak da onun güzelliğini inkar edemem. Boyundan tutun yüzü ve fiziğine kadar taş gibi bir kız ablam. Kişilik olarak birbirimizden farklı olduğumuz için pek anlaşamayız. Ancak bir ara yaz ayı olduğu için ablam sürekli kısa şeyler giymeye ve vücudunu belli etmeye başlamıştı. Evde sürekli yan yana olduğumuzdan bu durumdan bir erkek olarak çok etkileniyordum. Ablamın yanımdan geçmesi bile yetiyordu bana.

Bir gün ablamı tesadüfen odasında soyunurken yakaladım az da olsa vücudunu çıplak bir şekilde görmüştüm. Bu beni daha fazla tahrik etmişti. Onu öyle gördüğümde aletimi hemen havalanmıştı. Çok tahrik olmuş ve azmıştım. Hemen tuvalete koştum kapıyı kilitledim ve 31 çekmeye başladım. Ablamın o çıplak vücudu gözümün önünden gitmiyordu ve ben onu düşündükçe yarağımı daha hızlı okşamaya başlıyordum. Bir yandan da ablamı siktiğimi hayal ediyordum. Hayali bile çok hoşuma gitmişti. Hayalimde ablamı yatağa atmış ve üzerine çıkmıştım.

Daha sonra göbeğine inerek yalamaya başladım. Ablam zevkten deliye dönmüş altımda yılan gibi kıvranıyordu. Ben onun göbeğini yalarken o çoktan kendi amını kendisi okşamaya başlamıştı bile. Çok zevk aldığı gözlerinden bile belliydi. Sonunda amına geldim ve elini oradan çekerek amını yalamaya başladım benim bir iki yalamamdan sonra ablam bunu zevke daha fala dayanamayarak boşalmıştı. Daha sonra beni altına tekrar yatırarak boşalttı. Tabi bunların hepsi tuvalette benim kurduğum hayalimdi ama hayal ederken bile çok zevk almıştım. Yarağım hala kalkık duruyordu ben hem hızlanarak hem de inleyerek onu indirmeye çalışıyordum. Nasıl etkilendiysem azgınlığım bir türlü geçmiyordu. En sonunda büyük bir boşalma yaşadım. Çok rahatlamıştım ve o günden sonra ablamı fırsat buldukça duşta ya da odasında gizli gizli izlemeye başladım.

spacer

Leave a reply