Azgın Türbanlı Altımda İnledi

Merhaba sex hikaye seven arkadaşlar, ben Adıyaman’dan Celal. 38 yaşında kendi işi ile uğraşan bekar bir erkeğim. Aslında evlenmeye hiç sıcak bakmadım etrafımdaki ısrarlar sonucu tanıştığım kadınlar ile de anlaşamam bunun en büyük kanıtı. Benim için gelip geçici hevesten başka bir şey değil bu tür şeyler. Ben işine aşık olan ve yalnızlığı seven biriyim. İşim gereği sürekli bilgisayar başında olan ve gece gündüz çalışan biriyim diyebilirim. Ara sıra ihtiyacım olanı almak için kaçamaklarım oluyor tabi. Arkadaşlarımla birlikte gittiğim eğlenceli ortamlarda gözüme kestirdiğim en güzel kadınla bir gecelik birliktelik bana yetiyor da artıyor bile. Şimdi size anlatacağım hikayem bununla ilgili bir şey değil tabi. Benim de başıma ilk defa gelen ve hayatım boyunca unutamayacağım bir olay diyebilirim. Umarım sizde okurken keyif alır ve yorumlarınızı esirgemezsiniz hepinize şimdiden teşekkür ederim. Benim hikayem iş yerimde başladı diyebilirim aslında. Birçok müşteri ile aşır neşir olduğumdan çoğunun ismini bile hatırlamam ama bu çok farklıydı. Adı Yasemindi ve türbanlı bir hanımdı. Yaşının kaç olduğunu hiç öğrenmedim desem tuhaf gelmez herhalde size. Dükkanıma sık sık uğrayan ve benim oldukça dikkatimi çeken bir bayandı. Farklı bir çekiciliği ve güzelliği vardı. Aslında vücudunun hatlarını gizlediği için ne derece bir vücuda sahipti bilmiyordum ve çok merak ediyordum.

Yasemin nerdeyse her gün dükkanıma uğrar ve bir şeyler inceleyip çıkardı. Ben çoğu zaman sipariş takip ettiğim için bilgisayar başında olurdum ve kafamı bazen bilgisayardan kaldırmadığım için onu görmezdim bile. Ama o ısrarla kendini bana gösterir ve benden bir merhaba almadan çıkmazdı belki de bu inatçılığı itmişti beni ona bilmiyorum. Bir gün Yasemin’i dükkan dışında görmüştüm. Onu takip ettim ve evini öğrendim. Yapacağım sürpriz onun çok hoşuna gidecekti ve bildiğim kadarıyla yalnız yaşıyordu bu daha da iyiydi. Ama bunu neden yaptığımı bir türlü kendime açıklayamıyordum galiba biraz heyecan aradım ve birazda merakıma yenik düştüm. Elimde bir buket çiçekle Yasemin’in kapısına dikildim ve kapıyı çaldım beni karşısında gördüğünde şaşkınlıktan konuşamayan Yasemin bir o kadar da sevindi. Bir süre kapının önünde şaşkınlık yaşadıktan sonra beni içeri davet etti. İçeri girdiğimde evinin küçük ama şirin olduğunu ve çok düzenli bir bayan olduğunu gördüm. Bu beni daha da etkilemiş ve merakımı daha da arttırmıştı bakalım daha nelerle karşılaşacaktım bu bir bulmaca haline gelmişti benim için. Yasemin içerden elinde kahvelerle geldi. Oturup sohbet muhabbet kahvelerimizi içtik. Çok cana yakın ve sohbetine doyum olmayan bir insandı yeni bir ayrıntı daha yakalamıştım. Karşımda dışarıya göre daha belirgin duran vücut hatları beni ona daha da itiyor ve büyük kalçaları sanki beni çağırıyordu. Onda farklı olan bir şey vardı sanki içinde bambaşka birini taşıyor ve onu açığa çıkarmak için birini bekliyordu.

Daha fazla dayanamayarak usulca yanına yaklaştım önce biraz ürktü ama ben onu sakinleştirdim. Biraz rahatlayan Yasemin yavaş yavaş kendini bana bırakmaya başladı. Artık her şey kıvama gelmişti ve ben daha fazla bekleyemeden Yasemin’in üzerine çullandığım gibi boynuna yapıştım. İkimizde olduğumuz yere uzandık ve deli gibi, sevişmeye başladık. Yasemin mükemmel şekilde öpüşüyordu. Tabi hiç vakit kaybetmeden üzerindekileri çıkararak onun o gizemli vücudunu sonunda gördüm. Etine dolgun ve gayet seksi bir vücudu vardı. Bunun karşısında daha da azarak onu yatırdığım gibi kalçalarını doya doya sıkarak yalamaya başladım. Arkasını çevirmişken bir posta götünden siktim. Daha sonra tadına doyamayarak dolgun göğüslerini bir kez daha yaladım ve amını araladım muhteşem görünüyordu ve tertemizdi. Elimle avuçladığım amını okşadıktan sonra bir postada amından siktim ve sonunda boşaldım Yasemin’de boşalmıştı ve çok büyük bir zevk yaşadığı gözlerinden belliydi ama itiraf etmeliyim ki bende çok zevk almıştım.

spacer

One comment on “Azgın Türbanlı Altımda İnledi

Leave a reply