Ev Sahibini Sikiverdim

Merhaba arkadaşlar, ismim Sezgin 38 yaşında mühendisim tayinim sakaryaya çıktı ve aradan bir ay geçmişti. Ev sahibi 52 yaşındaki Seher hanım günün on saati garanti bizde olurdu dedikoduyu çok sever herkese bir kulp yapıştırırdı. kocası emekli olmuş çoğu zaman içkili hali olurdu sürekli alkol alırdı lakin iyi zararsız biriydi ben iki gün şantiyede kalır iki gün istirahat ederdim. saat dokuz falandı kapı çaldı baktım Seher bayan garanti akşama kadar bizde otururdu daha banyo yapmamıştık bile, karım o gün memlekete gidecekti yaz döneminde işlerin sıkı zamanında annesine yardıma giderdi, hanıma işaret ederek dışarı çağırdım bu kadına dayanamıyorum sima eda dedim ve gitmeden bir defa daha yapalım dedim oda bir fırsatını bulur gelirim dedi.

vfff vffffr
Aradan 15 dakika sonra geldi acele edelim şüphelenir dedi hemen yatağa girdik başladık sevişmeye. kapının buzlu camında bir gölge gözüme çarptı Seher kadın bizi dinliyordu karıma demedim lakin göt sikişi yapıyorduk ve bilerek duysun diye Seher hanımın poposu bunun gibi olacak göt dediğin siktikce sikesin gelir diyordum, bu sözleri söylüyordum duysun diye. işimiz bitti kapıdan gölge kayboldu banyodan çıktım Seher hanımla eşim laflıyorlardı. bir fasıla Seher kadın bak yemeği dışarıda yeme küserim bizde yersin yada ben getiririm dedi şaşırmıştım. Seher hanımla pek uyuşamazdım lakin hayret dedim. karımı gönderdim evde nette bu sitede hikaye okuyordum yemek getireceğim evdemisin dedi sağol dedim gitti. lakin bir kalçaları var kocaman ve geri çıkıntılı kocaman göğüslü kalın dudaklı gösterişli bir kadındı. yemeği bıraktı ve gitti iki akşam yoktum yine döndüm eve az sonra telefon çaldı Seher hanım yemeğe çağrı ediyordu ben istemez falan dedim ısrar edince gittim tabi bizim evin reisi gene zil zurna sarhoş yemeği yedik çay içerken kadın kocasından yakınıyordu bu da beyefendi görüyorsun yok bundan kime hayır gelir benzeri laflar ediyordu ben fırsat buldukca kalçalarına ve iri göğüslerine bakıyordum kadın fark etmişti baktığımı utandım ve kalktım o gece onun götünü düşünerek üç sefer 31 çektim

rt555
Sabah geç kalktım o gün işe gitmeyecektim bende bir şeyler hazırladım onlara da davetlimsiniz dedim akşama yemek ve ev malikine içki tabi bende beraber fransız viskisi içiyorduk Seher bayan daha dar bir giysi giymiş memişleri zor sığıyordu içine ve kısa etek giymiş kalın bacakları ve kalçası muhteşem görünüyordu ben daha onu hiç bu kadar sexi görmemiştim yemek yedik bizim ev sahibim abi sızmıştı dahi. bende baya çakır oldum ve bütün cesaretimi toplayıp elbisen aşırı güzel sende öylesin harika görünüyorsun dedim yüzü kızardı nerem güzel baksana herşeyin fazlası var senin eşin zayıf dedi bende hanım dediğin biraz ele gelecek dedim suratını astı mutfağa gitti bende kızdı diye peşinden gittim özür diledim bana özür dilemene gerek bulunmamakta sana değil talihime küsüyorum dedi ve gözünden yaşlar geldi bende üzülmüştüm gözlerini sildim koltuğa oturduk. hanım başlanmıştır 5 yıldır aynı çile bende kadınım benimde ihtiyaçlarım mevcut çekemiyorum bu adamı diyordu bende bundan cesaret alıp biraz daha sokuldum elini tuttum ve göz göze geldik tam göğsüne elimi koydum aniden kalktı sen sarhoşsun kendine gel dedi utancımdan ne diyeceğimi bilemedim ve çıktı gitti evden ben abiyi yatırdım uykum kaçmıştı.

vff555
Bir saat sonra tel çaldı gece saat 01 olmuştu Seher kadın buyur dedim bizim leş ne yapıyor dedi bende yatırdım sabah olunca getiririm dedim geliyorum kapıyı aç dedi ve açtım. o saatte zile basılmazdı tabiki geldi tekrar özür diledim beni istiyor musun diyince yine şok oldum evet dedim ve başladık sevişmeye. inanın ki öpmüyor dudaklarımı yiyiyordu derken iri göğüslerini yaladım ve kabarıklık oluşmuş amına indim yalamaya başladım beş dakika sonra dayanamıyorum dedi ve içine girdim hanım resmen beni parçalayasıya seviyordu ve boşaldık lakin onun hızı inmemiş devam diyordu. biraz mola verdik ve tekrar başladık götünün aşırı güzel oldunu söyledim evet dedi duydum karınla sevişirken dedi ve az sonra o muhteşem götün deliğini dilimle yalıyordum ve yavaşca soktum bir çığlık attı ve içine aldı az sonra kalçalarına vura vura ve elimle amınla oynarken yine beraberce boşaldık ve sabah oluyordu bitkin düştüm ve şimdi ne zaman eve gelsem karım yokken sürekli sevişiriz.

vbvb55

spacer

One comment on “Ev Sahibini Sikiverdim

Leave a reply