kiracı porno hikayeleri

Evimde Kiralık Oturan kadındna kira isteyince

Kadın bana kirasını her süre vakitında sex hikaye veriyordu. Bir gün oldu kirası gecikti. Bekledim bekledim yok bir haber alayım dedim ve iyiki de almışım. Kapıyı açtı bana bir bakış attı ve uzun süreden beri beni beklediğini söyledi. Duştan yeni çıkmış attı beni yatağa dayadı ağzıma. Kırk yaşına merdiven dayadığım şekilde bir türlü nasip olupta evlenemedim.Eskisi kadar beni zorlamasa da gereksinimlarımı doğal olarak gideremem beni bir fazlaca sıkıştırsa da gene de bu ruh halime alıştım sayılır.Sadece yaşamış olduğum için evde ihtiyacım olan her işimi kendim görüyorum bir tek temizlik hariç.O işi de çok şükür kiracım olan Ayşe hallediyor. Haftanın belli bigünü gelip evi baştan sona bir güzel temizleyip gidiyor ve benden elli kağıt alıp mutlu mesut evden ayrılıyor. Ayşe ve kocasının durumu da bir fazlaca zordu.Kocası düzenli bir işte çalışmaz,eve doğru dürüst para getirmez karı koca ve iki çocuğu ile tabiri caizse yarı aç yarı tok yaşarlardı.Belki hayatları Ayşe’nin kocası Hıdır’ın kumar alışkanlığı olmasaydı birazcık daha basit olurdu diye düşünüyordum.

Çok kere onun kumar borcunu ben kapatmış geriye ödemesi için hiçbir baskı da bulunmamıştım.Kirayı da tertipli olarak ödemediği gibi bakkalımdan aldıklarının dahi genel anlamda parasını vermezdi.Veremezdi.Merhametli ve şefkat dolu bir insan olduğum için onların bu haline acır,elimden geldiği ölçüde onlara yardımcı olmaya çalışırdım.Onlarda benim bu halimi bildiklerinden bana yakınlık gösterip sıcak davranırlar ve çoğu zaman akşam yemeği için beni evlerine çağrı ederlerdi. Yaşadıkları taşra kasabasından buraya gelip benim evimi tutalı yaklaşık altı ay olmuştu.Her şey yolundaydı ve ne onlar için ne benim için mesele teşkil edebilecek herhangi bir negatif durum yoktu.Güzelse ona denir,kadınsa ona denir,meme ararsan onda,dipdiri bir vücut ararsan gene ondan.Hıdır benzer biçimde bir erkeği hiç de hak etmemesine karşın onunla evlenmişti ve onun karısıydı. Ayşe.

Sallanıp salladıkça beyaz tertemiz sütyenin içersindeki memelerini dünyanın sallandığını sandımBir bilsen yalnızlığımı,kimsesizliğimi,geceleri sabahlara dek dipdiri memelerini ve sıcacık nefesini düşündüğümü.Düşlerimde seninle sevişip bakmış olduğum her hanımda seni gördüğümü.Bir defa olsun saçlarını göremedim,bir defa olsun ellerinden tutamadım bir kez olsun ab-ı hayat memelerinden içemedim.Hani bir gün deseydin ya bana “bak sen hiç evlenmemişsin,utangaçsın,yalnızsın ve seni saracak bir sıcaklık yok yaşamında.Tüm sevgin ve şefkatinle beni kucaklayıp rüyalar ülkesinde prensesim olsaydın.Yalnızlığıma örtü olsaydı sıcacık nefesin,karanlık gecelerimde ay benzer biçimde düşseydi güzel yüzün,memelerinden nasiplenseydim soğuk kış akşamlarında sobamda yanan odunların çıtırtısına eşlik ederek. O akşam nalet olsun.Keşke hiç yaşamasaydım,keşke hiç seni görmeseydim.Tanrı’ım bu dünyada bu kadar güzellikler ve mutluluklar varken beni niçin yalnızlık cehennemine atıyorsun,diyerek isyan etmeseydim çaresizliğime.Beni ben meydana getiren ne kadar azca şey varmış oysa hayatta.

İçimdeki acıma duygusu kabarmış,hem kiracım Ayşe’ye bununla beraber üç aylık bebeğine semt pazarından giyecek bir şeyler almıştım.Bakkalı kapattıktan sonrasında eve dönerken onlara uğramıştım.Kapıyı Ayşe açtı,evde kimse yoktu ve beni içeriye davet etti.Almış olduğum giysileri ve bakkaldan getirdiğim ıvır zıvır kendisine verince hem çok sevindi bununla birlikte şaşırdı.Onu mutlu görmek beni de mutlu etmişti.Odanın içinde yıkık dökük kendini ısıtmaktan bile aciz sobanın yanına yer sofrasını kurmuş kocasını beklerken yemek yiyiyordu. Beni bile şaşırtan samimiyet bile içtenlikle “aldığın tişörtü bir deneyeyim eğer olmazsa değiştirirsin”diyerek yan odaya geçti.Esasen üstünde kir ve lekeden rengini kaybetmiş soluk bir bluz vardı.Aklım fikrim bu yaşadıklarımı ve birazdan da yaşayacaklarımı bir türlü almıyordu.Sinin yanına çökmüş ortadaki çorbadan kaşıklamaya başlamıştım.Yaşadıklarıma bir türlü anlam veremiyordum.Sıcak bir oda,önüne konulmuş hazır yemekler,kendi halinde uyuyan bir bebek ve tüm güzelliği,sıcaklığı ve varlığıyla kocaman,tertemiz memeleri olan bir hanım üstelik yanı başımdaki odada soyunuyor.

O güzelim memeler,sütyenin içinde sıcacık ve yerli yerinde,derli toplu dururken benim kendisine almış olduğum giysiyi giymek için aynanın karşısına geçiyor.Bir an için yaşadıklarımın hayal olduğunu,güzel bir rüya görmüş olduğumü yahut yaptığım tüm iyilikler aşkına yaşarken alındığımı düşünmeye başladım. Sofrada yiyecek yemeye devam ederken Ayşe benim aldığım tişörtü giymiş ve odaya gelmişti.Sanki deneyerek almışım gibi üzerine tam oturmuştu.Sallanıp salladıkça beyaz tertemiz sütyenin içersindeki memelerini dünyanın sallandığını sandım.Bembeyaz tişörtün altında bembeyaz sütyenin içindeki iki güzel meme sofranın karşısına kuruldu.Iyi mi olduysa bu kere saçlarını tam olarak kapatmamış baş örtüsünü kafasının peşinde topladığından gerdanı net bir halde ortaya çıkmıştı.Kendin emin ve sakin bir şekilde siniye yaklaştı ve karşıma geçip oturdu.Hiç konuşmadık ne ben ne o.Sadece Ayşe ‘nin gaslımün önündeki perdeli memelerini idraklıyordum.Bana o su veriyordu,ağzıma attığım lokma ekmek değil oydu,karnımı doyuran yediklerimden ziyade Ayşe’nin güzel memeleriydi.Dünya denen yalnızlık

çıkmış,hayali bir cenette güzel bir huri ile baş başaydım. Sofradan kalkınca lavaboya gidip ellerimi ve ağzımı yıkamış yanıbaşımda bekleyen Ayşe’nin verdiği havlu ile kurulanmıştım.Sofrada o güzelim memeler,lavaboda onlar divana otururken gene onlar.Tüm dünyam Ayşe’nin memeleri olmuş,neye dokunsam neye baksam yalnız onları algılayabiliyordum.Ayşe siniyi kaldırıp bulaşık faslına geçince daha fazla hareketlenmeye dolayısıyla memelerini farkında bile olmadan daha çok oynatmaya başladı. Bulaşıkları yıkarken ocağa çay suyu da koyduğundan benim derhal gitmemi istemiyordu anlaşılan.Kocası yine kahvede kumarın başındaydı ya da kendi gibi arkadaşlarıyla sağda solda sürtmekteydi.Bembeyaz elleri ile uzandı çay bardaklarına,bir dalga,bir deprem ve bir yokoluş beynimde yankılanan memelerini usulca sallarken. O çay demlerken memelerini büyük bir hayranlıkla izliyor ve dış dünyadan koparak kendi hayallerimde geziniyordum.Hıdır kaç defa ellemişti o memeleri,kaç kere ağzında bıraktğı lezzet ve doygunlukla geceleri uyumuştur.Nasırlı ve dev gibi kirli elleriyle o güzel memeleri mis kokulu tertemiz sütyenden çıkartıp emmek için ağzına götürmüş olduğunde neler hissetmiştir acaba.

Bunlar ona bakılırsa kendisine tanrının bir lütfu mu yoksa iki parça et parçasından mı ibaretti. Ayşe’nin bulaşıkları yıkamasında sonrasında çay faslına geçmiş sağdan soldan mevzuşarak söyleşi ediyor yaşadığım bu anın bitmesini istemiyordum.Hele çay doldurduktan sonrasında sonrasında bardağı yanıma getirdiğinde memelerinin içine düşecekmiş benzer biçimde oluyordum.Çayımı yudumlarken Ayşe’nin memelerinde buldum kendimi bir anda.Bardak diye elimle sağ memesini sıkıp sol memesinden yudumluyordum çayımı.Oğluna o memelerden süt ,kocasına zevk benim payıma da çay düşmüştü.Çaya hiç doymamıştım,sonsuza dek o boyutta kalır ve her saniyenin kadrini kıymetini bilerek geçirirdim. Gitmeliydim,kendi yalnızlığıma gömülmenin ve karanlık gecelerde kimsesizliğimin acı keyfinı yavaş yudumlamalıydım.Ayşe’nin kocaman irilikteki memeleriyle çıktığım bu seyahatten kendi dünyama dönmeliydim artık.Kapıya doğru ilerlerken o da bardakları yıkayıp mutfak tezgahını topluyordu.”Ben gidiyorum sana iyi akşamlar “derken vicdanım yine bana seslendi.Elimi cebime atıp elli lira çıkardım ve Ayşe’ye uzattım.Bir an ses çıkarmadı ve gözlerime baktı.Dalgındı ve sanki başka bir dünyadan gelmişti.Elimdeki paraya ve yüzüme düşünceli gözlerle bakarken sabunlu ellerinden damlalar yerdeki taşlara düşüyordu.

Param elimde kalmış ve onun bu haline anlam verememiştim. Kısa bir aradan sonra sessizliğini bozarak elinin üstüyle burnunu ovalayıp”şimdi ben bu parayı nerde saklasam Hıdır nereye koysam eliyle koymuş benzer biçimde buluyor” diyince bende şaşırdım.Ellerini tişörtünün alt kısmına götürdü ve yukarıya sıyırdı.Görmüş olduklerime inanamıyordum.Hasretini çektiğim,üzerine hayaller kurduğum ve yokluğunda eriyip gittiğim o güzelim memeleri beyaz sütyenin altında bana bakıyordu.”Benim ellerim ıslak parayı sütyenimin arasına sıkıştır”dedi.Olan bitene şaşırıp kaldım,ben kimdim,Ayşe kimdi ve gaslımün önündeki bu gül bahçesi kapısını açmış benim girmemi bekliyordum.Taş şeklinde donup kalmıştım adeta.Parayı katlayıp sol memesinin yanına sıkıştırırken içeriye düştü.Elimi biraz daha derine sokmuş,avuç içimde yanan bir ateşin varlığını hissetmiştim.

spacer

4 comments on “Evimde Kiralık Oturan kadındna kira isteyince

 1. Doyumsuz

  Istanbul murat ben fantazi kaçamak heyacan macera ve daha fazlası için arayın veya mesaj atin bayanlar bekliyorum gaylar ve erkekler asla aramasin kalbini kirarim 5468842185

 2. Arthur

  Evli Bekar Dul Bayanlar Ben Jigolo Arthur Mutlu Olmak, eğlenmek Kafa dağıtmak İsteyen Bayanlar Tokat ve yakın illerde Profesyonel bir jigolo‘ in kollarında unutulmaz saatler yaşamak ister misiniz? Diksiyonu düzgün bakımlı bir Rentboy’ um. 35 yaşında
  Mail: [email protected]

 3. murat

  Mrb ben istanbul anadolu yakasından murat benimle gizlilik icinde reel gorusup kalin damarli 22 cm aletimin tadina bakmak isteyen benim gibi seksi seven doyumsuz bayanlar amını göt deliğini sömürene kadar yalatmak isteyenler GEBZE SANCAKTEPE SULTANBEYLİ KARTAL PENDİK KARTAL UMRANİYE EVLİ DUL BEKAR arayin size yaşayamadiginiz seksi yaşatayim guven konusunda hiç supheniz olmasin herturlu guveni veririm size lutfen eşcinseller ve gaylar uzakdursun yalnizca bayanlar arasin pisman olmazsiniz 0.5.3.2.5.6.9.5.7.6.6

Leave a reply