Hanım Tost Olmak İsteyince

Merhaba sex okurları, sizlere değişik bir olayımızı anlatacağım. Eşimle sex meselesi için aklımızdaki her türlü fanteziyi birbirimize anlatıp benim seçtiğim porno filmleri izleyerek çılgınlar gibi sevişiyorduk. izlediğimiz filmlerde genellikle 2 erkeğin 1 kadınla sevişiyor olması ve benimde eşime, sende iki tane erkek tarafında becerilmek istermisin diye sormam eşimdede böyle bir isteği meydana getirmiş oldu. Benim bu filmlerden eşimin etkilendiğini görmem beni daha da azgınlaştırıyor eşiminde istekli olması daha çok fazla hoşuma gidiyordu. Onlarca film getiriyor ve hepsinde de 2 erkeğin bir kadını mesut ettiği filmler oluyordu. Eşim böyle bir şeyi hem merak ediyor hem alabileceği zevki düşünüyor, bende eşimi başkasıyla becererek eşimin figan çığlığa orgazmlar yaşadığını düşünüyor ve beraberce çeşitli fanteziler üretmeye devam ediyorduk. lakin böyle bir şeyi gerçekleştirecek ne cesaret ne de ortamımız oluyordu. Derken bir gün bir düğüne çağrı edilmiştik.

fgtttt
Düğün yakın arkadaşlarımızdan birinindi ve eşim erkenden düğün evine gitmişti. Ben akşam gelip eşimi alacaktım. Düğün evine gittiğinde eşimi karşılamışlar ve içeri girerek misafirlerle tanıştırmışlar. içlerinden isminin Hakan olduğunu ve daha evvela bizimde bulunduğumuz bir şehirde çalışan düğün için gelen misafirleri olduğunu söyleyen çok fazla kibar, nazik ve beyefendi birisi ile tanışmış eşim. Tanıştığı kibar ve nazik beyefendinin eşime kaçamak bakışlarla baktığını fark etmiş. Eşim bu kaçamak bakışların etkisiyle içi bi garip olmuş Hakan bir fırsatını bulup eşime yaklaşıp sohbet etmeye başlamış ve sohbeti koyulaştırmışlar. Akşam üzeri ben gelince eşim hemen yanıma gelerek beni Hakanla tanıştırdı ve daha önceleri bulunduğumuz bir şehirde çalıştığını anlattı. Düğün içkili idi erkeklere içki servisi, bayanlara ise cola ve fanta servisi başlamıştı. Bende Hakanla muhabbet edip alkol alırken eşim benim kulağıma bende istiyorum diye mırıldandı, ancak erkeklerin arasından içki alıp içmen normal karşılanmaz birazdan sana bir şeyler ayarlarım diyerek eşimin bu isteğini geri çevirmiştim. Derken oyunlar oynanmaya başlanmıştır ve halaya bay ve bayanlar beraber katılmışlardı. Düğün sahibi bizi de halaya kaldırmıştı. Bir beraberinde ben öteki tarafta Hakan vardı.

tyty6666
Bu eşimi baya bir heyecanlandırmış bir o kadarda gerilmişti ben heycanını ve gerginliğine bir anlam veremezken eşim bana nasılsa senin kafan güzel bende bir şeyler içip rahat olmak istiyorum dedi. Bu konuşmalarımızı yanımızda bulunan Hakanda duymuştu. Oyun bitti ve yerimize oturduğumuzda Hakan hanımların tarafına cola bardağı dolu bi tepsi getirmiştir içlerinden birisini eşime kendi elleriyle vererek diğerlerini bayanlara dağıttı. Hakan yanıma geldiğinde bana eşinize votkalı kola verdim umarım sakıncası bulunmamakta dedi bende sıkıntı olmayacağını belirtirken eşim kolanın içinde votka olduğu anlamış Burağa teşekkür ederim göstergesi yaptı. Biz Hakan la hem içip hem muhabbeti koyulaştırmıştık, eşimde bu arada üç-4 bardak kolalı votkayı bitirmiş ve biraz çakır keyf olmuştu. Sanırım alkolün etkisi ile cesaretlenmişti. Halaya kalkıyor Hakanla benide kaldırıp aramızda oynuyordu. Gece düğün bitince eve dönme vakti geldiğinde bana burası çok fazla kalabalık istersen Hakan beyi bize götürelim misafirimiz olsun diye eşimden bir öneri geldi bende olur deyince eşim heyecanını gizleyemeyerek bir lahza evvela gidelim dedi ve düğün evinden ayrılarak eve geldik. Eve gelince eşim mutfakta ne arada hazırladıysa güzel mezeler hazırlayıp içeriye mezeleri getirip iki şişe votkayı da koyunca biz Hakanla şaşkın bir biçimde eşime baka kaldık eşimde gülerek düğün evinin hediyesi almasaydım ayıp olurdu hadi diyerek bize içki servisi yaptı.
Birer kadehten sonra eşim üzerime sorunsuz bir şeyler giyeyim diyerek kalktı ve yatak odasına gitti. Eşimde bi tuhaflık olduğunun farkındaydım lakin bir mana verememiştim ve bir iki dakika sonra bende tuvalete kalktım ve yatak odasının kapısının açık olduğunu eşiminde üzerini çıkarmaya başladığını gördüm seslenmeden tuvalete girip odaya geri döndüm ben dönerken eşim çırılçıplak bir şekilde iç çamaşırı beğeniyordu artık kafamda şimşek çakmış eşimin bu gece bir şeylerin peşinde olduğunu anlamıştım. Odaya geldiğimde Hakanda tuvalete gitmek için kalktı ve tabiî ki benim geçtiğim yerden geçtiği için Hakanda eşimi çırıl çıplak görecekti ben meraklanarak çaktırmadan arkasından baktım tam dediğim benzeri olmuştu yatak odasının önünden geçerken eşimi gördü ve 1-2 dk izledikten sonra lavaboya girdi ve çıkınca tekrar odaya bakarak ayrıldı. Eşim askılı bir badi, geniş ve kısa bir mini etek giyerek salona geldiğinde küçük dilimi yutacaktım adeta tam bir sex bombası olarak gelmişti ben bir taraftan eşime bakarken bi taraftanda göz ucuyla Hakana bakmıştım Hakanın gözleri adeta yuvasından çıkacak bu gibi olmuş ağzı açık bi şekilde eşime bakıyordu. Eşim içkileri tazeleyip koltuğa oturduğunda altında kilot olmadığını fark ettim tüm güzellik gözler önündeydi şok olmuştum fakat aynı zamanda da inanılmaz tahrik olmuştum. Hakan bu güzelliğe içilir dedi ve kadehini kaldırdı elimizdeki bardakları fondip yapmıştık. Eşim kalkarak slov bir parça koyarak beni dansa kaldırdı. Biraz dans ettikten sonra beni öpsene dedi bende olur m. misafirimiz mevcut dendiğinde eşim bana sen öpmezsen ben öperim dedi ve benim dudaklarımdan öpmeye başlanıyor ve hafiften sevişmeye başladık. Hakan şaşkın bizi izliyor bende heyecandan ne yapacağımı şaşırmış bi durumda eşime karşılık vermeye çalışıyordum.
ikinci parça başlayınca eşim bana sen otur misafire ayıp oluyor diyerek beni koltuğa oturtarak Hakan la dansa başlandı. Dansa başlar başlamaz derhal Hakanın dudaklarına daldı. bundan sonra ok yaydan çıkmıştı eşim dayanamayıp iki erkeğin arasına bir lahza öncelikle girmek istediğini her haliyle göze çarpan ediyordu. Hakan biraz tedirgin olarak geri çekilir gibi oldu ve benle göz göze geldi benim bir şey demediğimi sadece izlediğimi görünce çılgınlar benzeri öpüşmeye başladılar. Eşimin dudaklarını öpüyor boynunu yalıyordu. Eşim badisini çıkarıp benim üzerime fırlatınca bende yerimden kalkarak eşimin sutyenini çıkartıp o iri ve canlı göğüslerini özgürlüğüne kavuşturuverdim. memişleri Hakanın kolları arasında kalınca Hakan derhal onlara yumuldu. Adeta öpüp emmiyor aç kurtlar bunun gibi kemirip ısırıyordu. Bende aletimi çıkartıp sıvazlamaya başlamıştım eşimle göz göze geldiğimizde hadi aşkım parçalayın beni bu gece yarağa doyurun beni aranızda tost yapın diyince derhal kalkıp götüne sarıldım ve eteğini çıkarıp atarak aşağıdan sırıl sıklam vıcık vıcık olmuş amını ve götünü yalamaya başladım. Bu arada eşimde eğilmiş Hakana sakso çekiyordu ve sonra Hakanda soyunup yere sırt üstü yattı ve eşimi eli ile üzerine çekerek yarağının üstüne oturttu. Alttan pompalıyordu. Bende aletimi eşimin ağzına vermiştim çılgın benzeri emiyordu, onu sanki daha öncelikle hiç görmemiş gibiydi. Sonra aletimi bırakıp Hakanın dudaklarına yumuldu oda elleri ile memelerini avuçluyor bir taraftanda çok hoş ve inanılmaz bir çiftsiniz harika süper bir karın var diyordu. Bende aletimi eşimin arkasına yerleştirdim ve öyle bir bastırdım ki eşim aldığı zevkle karışık acıdan feryat atarak Hakanın dudaklarını ısırıyor kesik kesik soluyup hırıltılı seslerle çığlıklar atıyordu.

bgg55
Altında Hakan eşimin amına sokmuş arkasında ben daracık götüne sokmuş haz içinde pompalıyorduk. Eşim hiç böyle istekli arzulu, kendimi ise hiç bu kadar azmış görmemiştim. Eşim çılgınlar bu gibi bağırıyordu hadi parçalayın beni diye. ikimizde boş durmuyor üstünde çalışıyorduk. Bir zaman devam ettikten sonra hepimiz soluk nefese kalmıştık. eşimin içinden çıkarak ağzına vermiştik sıra ile Hakanla birlikte sarsıla sarsıla yüzüne göğüslerine boşalmıştık. Eşim kalkıp banyoya gitti üzerindeki menilerimizi temizleyip yanımıza geldi ve aramıza oturdu birer sigara ve birer kadeh daha içtikten sonra eşim Hakanın elinden tutarak onu sırt üstü yatırıp yüzüne oturarak yine arkasını ve önünü yalatmaya başlanıyor ve aletinin üzerine eğilerek onu emmeye başladı tam 69 olmuşlardı bende oturdum eşimle Hakanı izlemeye başladım.
inanılmaz bir görünüm idi. Sonra Hakan eşimi kaldırıp kucağına aldı dudaklarını öpüp göğüslerini yalıyordu elleriyle kalçalarına vuruyordu sonra kalçalarından kaldırıp amına hızlıca girdi hızlı hızlı pompalıyordu şap şap diye sesler geliyor eşim zevkten adeta çıldırmış bunun gibi hareket ediyordu sonra eşimi yine kaldırıp ters döndürdü. Eşimi kucağına tersten oturtup arkasına girdi hızlı hızlı götüne girip çıkarken bir eli göğüslerini sıkıyor öteki eliylede amını okşuyordu eşim gözlerini kapatmış aldığı zevkle inliyordu bu arada bende iyice tahrik olmuş yanlarına gelmiştim. Eşimin bacaklarını iyice açıp amına yerleştirdim bir taraftan göğüslerini öpüp bi taraftan dudaklarını emiyordum eşim feryat çığlığa Hakanla aramızda defalarca orgazm olmuştu. Hakan hırıltılar çıkartarak geliyorum dedi ve eşim üstünden kalkamadan arkasında patladı ben hala devam ediyordum. Hakan arkasından çıkmış kenardaydı bende eşimi domaltmış bi önüne bi arkasına giriyordum bu arada eşim yine Hakanın aletini ağzına almış onu uyandırmaya çalışıyordu harika bir manzara idi bende hırıltılar çıkararak amına boşaldım. Eşim biraz soluklandıktan sonra duşa gitmişti biraz sonra arkasından Hakanla birlikte duşa geçtik ayakta Hakan eşimin önüne geçmiş dudaklarını birleştirmiş suyun altında öpüşmeye başladılar bende arkadan eşime sarılıp ensesini kulaklarını öpüyor kalçalarını sıktırıyordum. Hakan dudaklarından göğsüne ordan amına iniyor amını diliyle dolduruyordu eşim bana yaslanmış dudaklarımız birbirinde dillerimiz içerde dans ediyordu. Sonra Hakan eşimi kucakladı ve suyun altında amının içine güzelce yerleştirdi eşim bacaklarını Hakanın beline dolamış ufak ufak hareket ederlerdi bende arkasından usulca götüne girdim. Eşim duşun adlında ayakta Hakanla ikimizin kucağındaydı ve bir süre sonra orda tekrar orgazm olup duştan çıktık. içeri gidip birer yorgunluk sigarası daha içmiştik ama eşimin bırakmaya niyeti yoktu önünde iki adet ufalmış aletle oynamaya başlamıştı artık sabaha kadar değişik durumlarda eşimi doyuncaya kadar becerdik sabahın ilk ışıklarında üçümüzde yatağa geçip çırıl çıplak uyuduk.

ghghg666
öğleye doğru eşimin iniltilerinle uyandığımda eşim Hakanın kucağında zıplıyordu bir taraftan da eliyle ve dudaklarıyla benimkini uyandırmıştı öğlen eşimi son kez tost yaparak bu maceramızı bitirdik. Güzel bir duş ve yemekten sonra Hakanı uğurladık, daha sonra eşim bana dönüp bana aşkım uyandığımda yatağımda 2 erkeğin çırılçıplak olduğunu ve bu görüntünün kendini ne kadar azdırdığını yaşadıklarının anlatılamaz derecede güzel olduğunu, hayallerini kurduğun fakat mümkün olmayan olan duyguları yaşattığım için defalarca teşekkür etti, Bende hayır aşkım ben sana teşekkür ederim. Sen bana neler yaşattın harikasın diyerek eşimi yatağa götürüp bir güzel seviştikten sonra yaşadığımız gecenin yorgunluğu ile birbirimize sarılarak derin bir uykusuna daldık.

spacer

Leave a reply