Hemşire Yatılı Okulumuz

Yatılı okuyordum ve okulun sonları yaklaşmıştı . Hepimizi diploma heyecanı sarmıştı . Tatlı günlerin bitmesini hem istiyor hem de istemiyor bu gibi bir durum vardı herkeste. Hepimiz , yani sınıfta çakanlar hariç hepimiz hemşire olacaktık. Her türden çılgınlıklar yapılıyordu yatakhanelerde hatta bir keresinde garip sarma bir sigara bile getirmişlerdi sanırım arasında başka şeylerde vardı normal sigara değildi yani . içki falan rahatlıkla giriyordu yatakhanelere , yöneticilerde son günler diye pek ilgilenmiyorlardı. içimizde güzel olanlarda vardı afetlerde vardı ee kırk 3 kişiydik sınıfımızda bense güzellikte ortalarda sayılırdım. Esmer kısa saçlı 1. 70 boylarında 60 kilo 89 58 88 ölçülerindeyim. Yıllarca yatakhanelerde bir sürü kızla yatınca ister istemez kızlar beğenisini çekiyor insanın , lakin hiç cesaret edipte bir kızla sevişmemiştim . Gerçi aşırı rahattık yatakhanelerde , duşta ; herkes rahat giyinir soyunur banyoda birbirinin sırtını yıkardık. ama bir kez sarışın afet Aytene Basket takımında oynayan Filizi banyoda birbirlerine çift taraflı takma yarak sokarken görmüştüm . Onlar ise gayet rahat hiç toparlanmaya bile gerek görmeden gel sende katıl demişlerdi . Ben de sadece izlemekle yetinmiş havlumun üstünden gögüslerimi amımı okşayarak onların çıkardığı sesler aldığı zevklerden etkilenerek boşalmıştım. Boşalmıştım lakin aklımdan çıkaramıyordum o görüntüleri , o kapkara takma siki o kadar çok aşırı istemeye başlamıştım ki gidip istemeyi dahi düşünmüştüm fakat cesaret edemiyor ve duyulmasını yayılmasını istemiyordum.

fdfter6t

Filiz ile Ayten bana o olaydan sonra sikecek gibi bakıyorlardı . Okulda bitmek üzereydi ne olursa olsun o takma yarrağı amıma geçirmeliydim diyordum dışarıdan da gidip kesinlikle alamam nedeniyse o kadar cesaretim bulunmaz . Ben bu düşünceler arasında sık yoğun banyoya gider kendimi banyoda tatmin eder olmuştum. yine bir hafta sonu herkes çarşıya çıkmış kime evine gitmiş ben ise yalnız başıma sıkıntıdan patlamak üzereydim gene banyoya gittim . çırılçıplak soyundum amımıda permatik ile tıraş ediyor fasıla sıra sapını içime sokuyordum.O öyle olmamakta sana böyle birşey lazım diye seslenen Filizin sesi ile irkildim toparlanmaya çalıştım dondum kaldım . O sırada Ayten de banyoya girdi ve kapıyı içeriden kilitlediler . Filizin önünde iri gümüş renkli belden bağlamalı bir takma yarak Aytenin elinde ise hiç aklımdan çıkmayan o günkü takma yarak vardı. Ben tabi naz yapar havalardaydım gene canımda istiyordu Beni okşadılar falan lakin ben naz yapınca sen seyret istersen katılırsın dediler .

fgfdy64e56

Gözümün önünde pek çok büyük olmayan nerede ise dokunabileceğim kadar yakınımda Filiz Ayteni domaltmış gümüş renkli alet ile amından bastıra bastıra sikiyordu amıdaki yetmezmiş benzeri başka muhteşem aletide ağzına alıyordu ve gözleri daima benim dimdik duran gögüslerimdeydi zira etkilenmemek elde değil gözlerim buğulanıyor kapanıyordu . Ben de dayanamayıp Aytenin agzına soktuğu aletin diğer ucunu yalamaya başladım. O kadar sevinmişlerdiki katılmama Filiz derhal çıkartmıştı siki plop sesiyle Aytenin amından . ikisi birden hiç konuşmadan gögüslerime yumuldu orospular . öyle zevliydiki onlar yalarken ben o muhteşem çift taraflının başını sürtmeye başlamıştım dahi duduma . Sen yorulma güzelim biz seni güzelce sikeriz diyerek elimden aleti aldılar Belimden tutarak biraz aşağıya çekerek iki deliğimide müsait pozisyona getirdiler küvetin kenarındaki fayanslara yalnızca sırtımla temas ediyordum . Filiz bacak arama geçip belden takmalıyı önüme sürtmeye başlanmıştır inanılmaz zevkli idi yavaşça sokmaya başlarken körpecik değilsin diye sormayı ihmal etmedi Eh geçmiş olsun dedim kız değilim fakat soktuktan sonramı sorulur dedim ve gülüşmeye başladık . Zevkten titremekten gülüşmeler hemen geçti.

fdger6456

Ayten de alttan o iri alet ile götümü zorluyordu müthiş bir şeydi kendime kızıyordum bu kadar zamanı boşa geçirdim niye lezbiyen ilişkiyi denemedim diye . on dk kadar öyle siktiler beni ve ben domalmak istiyordum ve yaptım da . Başımı yere koydum ve götümü iyice yukarı kaldırdım ikisini aniden almak istiyordum azgın bir fahişe olmuştum bundan sonra . Bunları düşünürken Filiz götüme yavaşça girmeye başlamıştı dahi bende Ayten in o tertemiz amını yalıyordum . iyice yaladıktan sonra Ayten de aleti aldı eline ve amıma sokmaya başlandı ikiside tıpkı anda girip çıkıyorlardı aşırı canım yanıyordu lakin aşırı ta zevlk alıyordum . öyle bir bağırmışımki öyle bir boşalmışımki Ayten ağzımı kapattı hemen kapattı . dizi sende dediler ve takma kamışı belime bağladılar o yine ayrı bir zevkmiş çünkü kaymasını dönmesini engellemek için tersine 13-14 yaşlarındaki küçük çocukların pipisi kadar bir yarak komuşlar onuda amıma soktular . ilk evvela sarışın afet Ayten i sikmeliydim öyle de yapmaya başladım domalan Ayten e girmem zor olmadı kalçalarından tutuyor götüne tokatlar atıyor çılgınlar gibi hem kendim keyif almaktadır hem onu kudurtuyordum . Filizde boş kalmasın diye arasıra elimle diğer çift taraflıyı sokmasına yardım ediyordum.

dfgrt7

Domaltarak karı sikmenin bu kadar güzel olabilecegini tahmin etmezdim. Zaten bu sebepten herhalde eve gittiğimde üst komşumuzun oğlu Mehmet beni hep domaltarak sikerdi şimdi daha iyi anlıyorum. çok aşırı zevkli bir şeydi 100 defa 1000 kez geri arkaya boşalmak istiyordum okul hiç bitmesin Ayten le Filizden hiç ayrılmak istemiyordum . mektep bitti ve hiç evlenmedim şu lahza büyük bir üniversite hastanesinde çalışıyor yeni yeni çıtır arkadaşlar ediniyor yatılı kalan güzel kadın hastalarla ilgileniyorum bilhassa bayan hastalıkları bölümünde çalışıyorum onlarla bol bol sikişiyorum yeni heyecan arayan bayanlar bana yazın.

dfgryr67

spacer

Leave a reply