Kapıcının Kızının Harika Götünü Sonunda Siktim

Merhaba komşu sex hikayeleri seven arkadaşlar. Ben tek başına yaşayan bir adamım ve Antalya’da oturuyorum. Yaz aylarında Antalyanın ne kadar sıcak olduğunu biliyorsunuz. Havuzlu bir sitede oturuyorum ve o zamanlar da yazın ortalarıydı. Biraz serinlemek için havuza girmeye karar verdim. Ama açık havuz yerine kimse yoktur diye kapalı havuzu tercih ettim. Bizim kapıcının Selin isminde bir kızı var. 18 yaşında olmasına rağmen harika kalçaları ve göğüsleri var diyebilirim. Esmer güzeli olan bu kız da ben gittiğimde tek başına havuzda takılıyordu. Beni görünce çok sevindi. Ben de onu görünce çok sevindim ve birlikte havuzda takılmaya başladık. Kız daha yüzmeyi yeni yeni öğrendiği için takla atmayı beceremiyordu ve benden de yardım istedi.

Ben de yardım bahanesi ile arkasına geçtim ve kızı suyun içinde fortlamaya başladım. Götünü ellerken onu daha da kendime yakınlaştırmak için nefes egzersizi bahanesi ile iyice önüme aldım. Arkadan da kalçalarına sikimi iyice dayadım ve ona bir öneride bulundum. Önerim beraber suyun içine dalmak ve onun da benim kucağıma oturmasıydı. Hiç beni kırmadı ve benim kazık gibi olan sikime mayomun üstünden oturdu. Artık mayom delinecek hale gelmişti. Ama biraz sonra havuza birkaç kişi daha gelince işimiz yarım kaldı. Ben de yarın aynı saatte burda ol dedim. Ama o istersen evine geleyim dedi. Amacımı anlamıştı ben de çaktırmadan gelmesini söyledim. İkimizin de istekli olması benim çok hoşuma gitmişti ve onun harika götünü sikmek için çok sabırsızlanıyordum.

Neyse benden 10 dakika kadar sonra evime geldi. Kapıdan onu içeriye almamla dudaklarına yapışmam bir oldu. Daha sonra da beni kendi elleri ile soymaya başladı. İkimiz de sevişmek için çok sabırsız bir haldeydik. Benim yarağımı görünce büyük bir özlemle yarağımı ağzına almaya başladı. Yarağımı öyle bir emiyordu ki anlatamam. Ama ben artık oldukça sabırsız bir haldeydim. Bir an önce kızın götüne girmek ve onu sikmek istiyordum. Ona da bu durumu söylediğimde kabul etti. Ve domaltıp bir güzel göt deliğini siktim.

spacer

Leave a reply