Kızlığımı Beni Kandırarak Elimden Aldı

Kızlık bozma hikayeleri seven Herkese merhabalar. Adım duygu ve 19 yaşında bir genç kızım. Liseden geçen yıl mezun oldum. Ama ilk girişimde üniversite sınavını kazanamadığım için evde hala sınavlara hazırlanmaya devam ediyorum. Tabi hep çalışmakla da olmuyor. Boş zamanlarımı da sosyal medyada değerlendiriyorum her genç kız gibi. Bizim mahalleden biri olduğunu daha sonra öğrendiğim bir adam bir gün beni ekledi. Daha sonra da yazışmaya başladık. Ama bunun başıma büyük bir bela açacağını o zamanlar bilmiyordum tabii ki. Adamla bir ay kadar yazışarak konuştum. Sonra da bana buluşmak için ısrar etmeye başladı. Açıkçası artık ben de merak ediyordum ve teklifini kabul ettim. Neyse bir kafede buluştuk. Adam gerçekten sıcak kanlı biriydi ve benim de hemen kanım kaynadı.

O gün onunla gerçekten de çok eğlendik. Akşam eve gelince aklım onda kalmadı değil tabi, her neyse bir sonraki gün tekrar buluşmaya karar verdik ve günler günleri kovaladı o haftanın sonunda gezinirken eve gidelim, zaten kimse yok yemek yaparım sana dedi. Aslında hiç böyle şeylere gelen bir kız değildim ama o gün ne olduysa oldu ve kabul ederek evine gittim. Ama gittiğime de bin pişman oldum. Bu adam normalde çok iyi ve çok tatlıydı ama yatağa gelince her şey değişti. Eve gittiğimizde bana meyve suyu ikram etti. Nereden bilebilirdim ki meyve suyunun içerisine ilaç atacağını. Kendimden geçmedim ilaç azdırıcıymış resmen azdım. Adamın benim üstüme geleceğine ben onun üstüne gittim ve dudaklarına yapıştım. Kısa süre içerisinde de deli gibi sevişmeye başladık.

Aslında istemiyordum ama bir türlü de kendime engel olamıyordum. Hemen beni yatak odasına götürdü. Ben bakireydim ve bunu ona söylememe rağmen beni dinlemeyerek kızlığımı bozdu. Sonrasında ise gerçekten hayvan gibi beni sikmeye başladı. Ben de ona ayak uydurdum. Sonra ne mi oldu? Ben eve gittikten sonra bir daha beni arayıp sormadı. Ben ise kızlığımı ona teslim ettiğimle kaldım. Bu durumdan da asla aileme bahsedemedim. Yoksa beni affetmezlerdi.

spacer

Leave a reply