Kızlığımı bozarak hayatımı karartan şerefsiz abim

Slm ensest sex hikayeleri benim adım Miray.Benim için üzücü olan bu anıyı Sex hikayeleri okuyanlarıyla paylaşmak istedim.Ben istanbulda oturuyorum.Soğuk ve yağmurlu bir şubat akşamıydı, annemler 2 haftalığına çorumdaki teyzemlere gitmişlerdi. Ben ve abim kalmıştık evde abim yok gibiydi zaten geceleri geliyordu, birgün abim eve 5 de geldi ve hemen odasına çekildi. Ben de odam da müzik dilnliyordum bi ara içeriden inleme sesleri geldi, ben baktım ses kesildi bi 15 dakika sonra ses bidaha gelince sesin nerden geldiğini buldum, abim porno izliyordu ben kapının aralığından izlemeye başladım.

Sonra utandım aslında sexs yapmayı istiyordum, ama çooook korkuyordum neyse odama gittim.Ve yatağıma uzandim birden odamın kapısının açıldığını hissetim ve irkildim, o arada abimi gördüm ve soyunuk bir vaziyetteydi ve ben korktum ve abime korkuyorum dedim, abim bise olmuyacak dedi ve hemen benim üstüme atladı. Ben bağırmaya çalışsam da o benim ağzımı kapattı, ve bana şiddetli bir tokat patlattı.Ben ağlamaya başladım ve abime bağırdım, anneme solerim dedim sende o bana birtanede daha tokat patlattı. Benim hiç gücüm kalmamıştı artık, abim beni soyuyordu bende kalan gücüm ile bir seyler yapmayı denesemde olmuyordu. Abim amımı yavaşça yalamaya başladı ve beni zevke getirmeye çalıştı, başarılıda oldu sonra dudağımdan öpmeye çalıştı dudağını ısırdım ve bir tanede daha tokat attı, artık kendimden geçmiştim ne yapacağımı bilmiyordum. Henüz bakireydim sevgilimde vardı abime ağlayarak yapma, yapma desemde sus kız diyordu abim sikini açarak ağzıma sokmaya çalıştı. Ben ağzımı açmayınca saçımı çekti ve ağzıma soktu, sonra ben onun sikini ısırdım ama o da bu sefer mememi ısırdı ve çok acıdı..

Artık gücüm kalmamıştı abim sikini amıma sürdü ve amıma, yavaş yavaş sokmaya başladı daha bir şey hiss etmiyordum birden abim amıma körüklendim, ve hayatımda öyle bir acıyı tatmamıştım gözümden inen yaşlar acıdan bağırdığım ağzımın içine giriyordu. Ben artık abimin kollarındaydım beni sırt üstü yatırdı ve amıma tekrar yüklenmeye başladı birden kanlar fışkırdı ammımdan, ardından abim amımın içine boşaldı ve yatağımın üzeri kan ve döller le kaplandı.Ben çok yorgundum ama abim hiç öyle gözükmüyordu ve abim beni yüz üstü yatırdı ve sikine birşey sürerek götümün deliğine yavaşça sokmak, yerine birden bastırınca öyle bir bağırdımki bütün apartman inlemiştir kesin. Abim beni siktikçe ben zevk alıyordum bir yandanda ağlayıp geleceğimi düşünüyordum. Bakireliği bozulmuş kızla kim evlenir diye ve birden abimin üstüne boşaldım, bana bağırdı neden boşaldın diye ve birtane daha tokat vurdu. Sonra abim beni kucaklayıp küvete götürdü benim ayakta duracak halim yoktu abim sikine sabun sürüp benim amıma yeniden sokmaya başladı ve ben artık hiç mizmızlanmıordum ilk defa böyle zevk alıyordum birşeyden, sonra amımın içine tekrar boşaldı ve bende boşaldım sonra beni yıkayıp yatırdı… Ertesi gün yürümekte zorluk çekiyordum götüm çok pis açıyordu, annemler gelene kadar abim beni hep sikti ve arkadaşlarınıda siktirdi sonunda ailem öğrendi ve abimle beni evlendirdi abim den 2 çocuğum var, daha19 yaşındayım ve güzelliğimi abime harcamak istemiyorum suana kadar 6 kişi ile sexs yaptım ve yapmaya da devam ediyorum ve sizleride beklerim…….

spacer

Leave a reply