Komşunun Karısını Sikerek Rahatlattım

Merhaba Sex Oku Sevenler Ben Hakan;

Sizlere bu gün eşim ve komşumuzla yaşadığımız bir hikayeyi anlatmak istiyorum. O akşam eve içki alıp geldim içip eşime de içirip komşumuzla ilgili neler düşündüğünü neler olduğunu öğrenmek içimi rahatlatmak istiyordum. Eve geldiğimde aşkım bi sofra hazırla da içelim dedim. O da masayı hazırladı. Ben içmiycem dedi. Ben de ona hemen laf soktum komşumuz burada olsa içersin falan diye. O da ne alakası var dedi. Daha sonra oturduk ve içmeye başladık. 3. Kadehten sonra eşim çözülmeye başladı. Amacım onu sarhoş edip komşumuzla aralarında neler geçtiğini öğrenmekti. Karım içtikçe çözülmeye başladı. Komşumuz biz birlikte olduktan sonra ertesi gün eve gelmiş ve bu olanlardan memnun olmadığını bu olayda benim de onlar kadar suçlu olduğumu söylemişti. Ancak o gece olanları hiç unutamadığını da söylemiş. Bu arada karım bir kadeh daha içmişti. Karım anlatmaya devam etti o geldikten sonra ne olduğunu anlamadan kendisini komşumuzun kucağında bulmuş. Buradan sonrasını karımın ağzından aktarayım.

Kalkmış siki kalçalarımın arasına girdi şehvetle birbirimizin dudaklarına yapıştık bir eli amımda bir eli memelerimi seviyordu. Beni kaldırıp taytımı ve tangamı ayni anda indirdi ben ayakta ayaklarımla taytımı çıkarırken o amıma dil darbelerini indiriyordu. Benim amım sırılsıklam olmuştu. Onun kucağına oturduğumda siki hazır beni bekliyordu. Hemen amımın derinliklerine daldı. Biraz seviştikten sonra o derinliklerime döllerini boşaltı önüne diz çöküp yarağını tekrar canlansın diye yalamaya başladım. Dömeltip göt deliğime kökledi oraya da bir güzel dölerini bıraktı dedi. Ben olanları karımdan dinlerken donuma boşalmıştım. Karım senin gelmen yakın olduğu için gitti dedi.

Bu sırada karım 1 kadeh daha içmiş iyice kafayı bulmuştu. Bende kızmadığımı anlasın diye ona daha çok anlatmasını istediğimden aşkım seni götünden sikerken o kocaman yarağı küçücük göt deliğin nasıl öyle lök diye içine alıyor kremleyipte mi sokuyor dedim. Hayır tükürük yetiyor dedi. Ben şok olmuştum. Hal bu ki bizim komşu karımı uzun zamandır sikiyormuş. Ben iyice şok olmuştum. Daha önce karımı hiç o şekilde sikmemiştim.

spacer

One comment on “Komşunun Karısını Sikerek Rahatlattım

Leave a reply