Köylü Kızı İle Tecavüz Fantezisi

Herkese merhabalar ben Sivas’tan Uğur. Sizlere köylü kızı fatma ile aramızda geçen tecavüz seks hikayesini anlatmak istiyorum. Fatma ile ilk okulu aynı okulda okumuştuk. O zamanlar çok çirkin bir kızdı. Ben üniversiteden sonra bir daha köye dönmedim. Ama geçen yıl bir akrabanın düğünü için köye gittiğimde Fatmanın bambaşka bir kız olduğunu gördüm. Resmen onu görünce aklım başımdan gitti. O ne güzellikti çok alımlı ve çok güzel bir kız olmuştu sümüklü Fatmadan dünyalar güzeli bir kız çıkmıştı. O gün ne yaptım ne ettimse kızı aklımdan çıkaramadım. Ertesi gün arabayla şehir merkezine doğru yola çıktım ama baktım Fatmada otobüs bekliyor istersen seni de götürebilirim dedim ve arabaya aldım. Şehre geldiğimizde birlikte bi şeyler içtik. Artık kıza tecavüz etmeyi aklımdan çıkaramamaya başladım. Geri dönerken orman kenarında bana biraz dururmusun dedi. Ben de durdum sanırım tuvaleti gelmişti. Oramana gitti ben de hemen arkasından gittim. Kız beni arkasında görünce korktu ama artık ok yaydan çıkmıştı.

Hemen üzerine gitmeye başladım. Önce korktu yapma falan dedi. Ama benim durmaya niyetim yoktu. Biryandan da bağırıyordu imdat diye ama dağlık kesim olduğu için kimsenin duyacağı yoktu. Ben de hemen boğalar gibi ona saldırmaya başlamıştım öpmeye çalışıyordum ama kafasını benden çekiyordu sonra kafasını tuttum dudaklarını öpmeye çalıştım arada bir dudaklarından öpebiliyordum ama artık kızmaya başlamıştım. Daha sonra fatmayı yere yatırdım. Hala debeleniyordu ama ben üzerindeki gömleği ve eteği çıkarmayı başardım. Memeleri ve amı karşımda duruyordu. Hemen dudaklarına yumuldum ve öpmeye başladım. kendini adeta bana bırakmıştı ama sakın kızlığıma dokunma derken ağlıyordu bende tamam dokunmıyacam merak etme diyerek teselli ediyordum. Hemen elimi amından içeri soktum ve okşamaya başladım. Artık dayanacak gücüm kalmamıştı. Onun itiraz etmesine bile izin vermeden hızlıca sikimi amına kökledim. gerçekten çok hızlı olmuştu girerken baya bir zorlandım ama Fatmanın amına girdiğimde çok acı çektiği bağırışları ve gözünden gelen yaşlardan belliydi ağlıyordu. Çok uzun sürmedi birkaç dakika sonra acısı geçmişti ve artık bağırmıyor bana küfretmiyordu ben içine girip çıktığımda bağırışlar artık hafif hafif zevk inlemelerine dönmüştü. Dayanacak gücüm kalmadı artık zamanımın geldiğini anlayınca hızlı hızlı gir çıklara başladım bir iki dakika sonra da sikimi amından çıkararak göbeğine boşaldım.

spacer

One comment on “Köylü Kızı İle Tecavüz Fantezisi

  1. suat 0543 251 1181

    merhaba olgun özgür ve seçici bayanlar. suat ben istanbuldan atletik bakımlı düzenli spor yapan biriyim. yaşım 38 boy 1.73 kilo 80 kendine güvenilir samimi bir dost arzu eden, arada bir buluşup geri kalan zamanda yazışacak güvenilir bir partner ihtiyacı hissediyorsanız ben buradayım. 0543 251 1181. whatsap mevcut. özelim açıktır. [email protected] mail adresim. sevgiler saygılar..

Leave a reply