Lisede Temizlikçi Öğretti Sevişmeyi

Merhaba sex hikayesi okumayı seven arkadaşlar adım Hasret , sizler için başımdan lise son sınıfta geçen bir olayı anlatmak istiyorum. hadise Eskişehir de bir okulda geçti lakin okulun adını söylemek istemiyorum kimliğim ifşa olabilmekte.

fdgefgyeryh

Okulda Halil adında bir hademe vardı okulun arka bahçesinde depo tarzında fazla malzemelerin aşırı ve aşırı kullanılmayan eğitim gereçlerinin durduğu bir oda vardı. Günlerden cuma ilk yardım dersinde muallim Ahmet bey kızım Hasret git Halil beye söyle depodan insan maketini getiri versin diye seslendi tamam hocam dedim ve sınıftan çıktım, ders devam ettiği için okulda çıt ses yoktu.

dfghytrujf

Bir kat altta hademe Halil beyi buldum 38 yaşlarında eğitimsiz lakin düz vücutlu birisiydi, Ahmet hoca insan maketini istiyor diye söyledim, tamam gidip beraber çıkartalım dedi, bende dersten biraz canım sıkıldığı için olur dedim. Depoya vardık kapıyı açtı içeri girdik orada iki tane maket vardı bak bakalım hangisini götürelim dedi ve önünde diğer malzemeler bulunduğu için maketlere doğru eğildim, birden idadi ünüforma eteğimin yukarı doğru kaldırıldığını farkettim çok korktum itirazda edemedim kafamı geriye doğru çevirirken çenemden tekrar istikametime doğru itekleyerek ensemden bastırıp biraz daha domalmamı sağlarken diğer eliyle de kilotumu aşağı çekti, meslek iyice çığırından çıkmıştı, kocaman yarrağını amıma sürtü sürtü ve itekledi içime girmedi amım çok dar ve yarağı aşırı kuruydu, kolumdan cazibe yüzümü dönderdi kafamın iki sebebi ile tutup aşağı bastırdı ve emmemi söyledi.

fgdftryery

Deliler gibi emiyordum yarrağı iki elimle zor kavrayarak yarrak kemik bu gibi olmuştu ve yine itekleyerek beni domalttı bu sefer sürtmeden doğrudan itekledi ucu girergirmez acıdan gözlerimden ıslak geldi ve gidip gelmeye başladığında kendimi hüngür hüngür ağlarken buldum. Arkamdan çekildi eteğimi düzeltip tuvalete gittim kanamam vardı ama detaylarına girmek istemiyorum çok aşırı güzel bi sex deneyimi oldu benim için.

fgtfertyerhyg

spacer

Leave a reply