Liseli Kızla Sınıfta Yanlızken Sikiştik

Selam seks hikaye okurları ben Serdar. Sizlere anlatacağım seks hikayesi liseli Meryem’le aramda geçen sex hikayesini anlatmak istiyorum.
Ben bi lisede öğretmen olarak görev yapıyorum. Çalıştığım okulda da Meryem adında hem güzel hem de kaşar bir kız vardı. Bu kızın okuldaki en azgın kız olduğundan hiç şüphem yoktu. Sanırım onun da bana karşı ilgisi vardı. Çünkü her derse girdiğimde ön sıraya oturup bana minicik eteğinin altından külotunu gösteriyordu. Farkında mıydı değimliydi bilmiyorum ama ben artık onu izlemekten ders anlatamaz hale gelmiştim. Kızın bacakları gerçekten çok güzel ve pürüzsüz görünüyordu gözüme. Resmen dersin ortasında sikim büyüyor ve öğrenciler fark etmesin diye elimden geleni yapıyordum. Neyse daha fazla uzatmadan yaşadığımız sekse geleyim. Bi ders günü kız sınıfta yoktu. Ben de arkadaşlarına sordum ve en son bahçede gördüklerini söylediler. Hemen bahçeye inip onu aramaya başladım. Arka bahçeye geldiğimde çam ağaçlarının olduğu taraftan inleme sesleri geldiğini duydum. Kafamda bi sürü fantezi ile o tarafa yöneldim.

Bir de baktım ki kız eteğini yukarı sıyırmış ve bir erkeğin üstüne oturmuştu. Burada ne oluyor dememle çocuğun fılayıp kaçması bir oldu. Bizim okuldan da değildi büyük ihtimalle. Meryem hemen ayağa kalktı ve başını öne eğdi. Şu an yapmam gereken kulağından tuttuğum gibi müdürün odasına götürmekti ama benim amacım kıza ceza vermek değil bu sorunu ikimizin arasında bir sır olarak tutmaktı. Hemen onu kenara çektim ve o çocuğun kim olduğunu sordum. Bana anlatmaya başladı zaten baya zaman geçmişti ve derste bitmek üzereydi. Önce onu müdüre söyleyeceğimi ve disiplin suçu alacağını söyleyerek korkuttum. Çünkü artık amacım o kaşarı sikmekti. Neyse baya bi korktuktan sonra ben derse döndüm ona da okul çıkışında beni odamın önünde beklemesini söyledim. Derse girdim ama kafam hala Meryem’in o güzel götündeydi. Nihayet ders bitti ve hemen sınıftan çıkarak odama doğrun gittim. Onu içeri alarak konuşmaya başladım. Hala onu korkutmaya devam ediyordum. Ağlamamak için kendini zor tutuyordu. Tekrar yalvarmaya ne isterseniz yaparım hocam demeye başlayınca ben de okulun arkasından seni alıcam dedim. Bahçede sikişen liseli orospuyu gidip arabayla arka kapıdan aldım. Araba binip oturduğunda eteği iyice açıldı ve bacaklarını görünce sikim sertleşti. Sanırım o da onu sikmek istediğimi artık anlamıştı ve aslında dönüşü olmayan yolada girmiştik bi kere ve artık kaçarı kuçarı yoktu.

Biraz okuldan uzaklaştık ve evime gidiyoruz dedim. Nasıl isterseniz deyince onunda dünden razı olduğunu anladım. Allah’tan apartmanda kimse beni doğru dürüst tanımıyordu. Kızı içeri aldım ve hemen kapıyı kapattım. Kızın kalp atışları o kadar hızlandı ki ben bile duyuyordum. Hemen konuya girdim ama ona baktıkça daha çok azıyordum. Konuşmayı kısa kesmeme gerekiyordu. Ağlamaya başlayınca elimi bacağının üstüne attım. o hissettiğim yumuşaklık ve azgınlık resmen kendimi kaybetmeme neden oldu ve elimi bacağının üzerinde gezdirmeye başladım. O da elini sikime doğru attı ve sıkmaya başladı. Benim artık dayanacak gücüm kalmamıştı. Hemen sikimi çıkararak liseli Meryem’in ağzına verdim. Ben de elimi amına atarak okşamaya başladım. Amından zevk suları çoktan akmaya başlamıştı. Hemen kalktım ve aceleyle soyundum. Ama onu soymadım çünkü böyle daha seksi bir görünümü vardı.

Uzun zamandan beri hayal ettiğim liseli şimdi önümdeydi ve domalıyordu. Ama kız bakire olduğunu söyleyince bozmayı göze alamadım ve götünden sikmeye karar verdim. Önümde domaldı ve bende göt deliğini parmaklarımla genişlettim. Canı çok acıyordu ama artık o da girmesi için götünü geri doğru itiyordu. Birden bastırdım ve sikimin başı girdi. Biraz bekledim ve yavaş yavaş tamamını soktum. Canı çok yanmıştı ama devam et hocam sik beni diye inleyince gidip gelmeye başladım. Zaten bi kaç gidip gelmeden sonra Meryem orgazm olmaya başladı. Ben de günlerin azgınlığı ve taze bir göt sikmenin verdiği heyecanla 5 dakika sonra göt deliğine boşaldım. O gün onu bir defa siktim ama devamı geldi tabikide o günden sonra defalarca onu siktim. Tabi her sikiş farklı bir fantazi şeklinde gerçekleşti o diğer sikişmelerimizi de sizinle paylaşacağım.

spacer

Leave a reply