Okullar Tatil Olunca

Selam ben Ayça. Genç bir kızım. Size başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Okullar tatil olmuştu. Ben evde tektim. Babam havuzu temizlemesi için birini tutmuştu. Gelen eleman gençti lakin yakışıklı sayılmazdı. O gün bilgisayarımda internette dolaşırken bir seks sitesine girdim. Gördüklerim beni iyice azdırmıştı. hemen annemgilin yatak odasına girdim. sebebiyse orada bir vibratör olduğunu biliyordum! çünkü bir keresinde annemle babamı sevişirken izlemiştim.

fgdft66

Vibratörü aldığım gibi amıma sürtmeye başladım. haz sularım akmaya başlamıştı. Vibratörün ucunu birazcık kendime soktuğumda istemeden çığlık attım. (ilk denemem bulunduğu için) Ben kendime sokmaya çalışırken temizlikçi genç sesimi duymuş olmalı ki bulunduğum odaya hızla daldı. Acil bir durum var sanmıştı. Beni o halde görünce durakladı hiç kımıldamadan bir iki saniye birbirimize baktık sonra temizlikçi genç dışarı çıktı ve işine döndü bense hala şaşkınlık içinde kımıldamadan duruyordum.

fgdfty66

Sonra kendime geldiğimde onla ilgili fantezi kurmaya başladım. Ne yapıp yapıp fantezilerimi gerçekleştirmeliydim. Bikinimi giyip aşağı indim sütyenimi gevşek bağlamıştım. Aşağı indim. Benden özür diledi. Bende gülümseyerek sorun olmadığını söyledim. Havuza atladığım zaman sütyenim çıktı. Ben ona doğru yüzdüm ve tam önünde çıktım. şaşırmıştı. iki güzel elmayı karşısında görünce bozuntuya vermedi. Ben gidip şezlonga uzandım ve onu yanıma çağırdım.

“şu güneş yağını biraz sırtıma sürer misin?” dedim. “Tabi” dedi. Yağı sırtıma sürmeye başlandı. Elleri titriyordu. Sonra önüme döndüm ve gözlerimi kapadım. Durmuştu. “Hadi” dedim. çaresiz boyun eğdi. Elleri memelerimde dolanırken elini tuttum ve amıma doğru götürdüm. Oda alışmıştı hemen üstüme yumuldu. Hiç karşı çıkmadım. Beni bir süre okşadıktan sonra sikini çıkardı ve derhal amıma dayadı.

gfby7666

“Dur acele etme, kurukuruya olmamaktadır! dedim. Temizlikçi genci çıldırtmıştım. Hiç aldırmadan yüklendi. Sikinin başı biraz içeri girdi. Kızlığım yeni bozuluyordu. Acı çekiyordum. Sikini kökleyince bağırdım fakat sonra zevk almaya başlamıştım. Beni hem önden hem arkadan becerdi.

dfgdfy777

Ben bir çok fazla kez boşalmıştım lakin o hala boşalmamıştı. Tam boşalıyorum dediği lahza ben derhal yarrağı amımdan çıkarıp ağzıma aldım. Hepsini yutmaya çalışıyordum. Yaklaşık olarak 2-3saat böyle seviştik. Ondan sonra babama onu işten kovmasını söyledim. Kovuldu. Bir daha görüşemedik… fakat ben bir defa azmıştım. Canım hep yeni yaraklar çekiyord. diğer hikayelerimi öteki sefere yazacağım.

fgdfty67666

spacer

Leave a reply