Otelde Tanıştığım Kadın Orospu Çıktı

Merhaba porno hikayeleri seven arkadaşlar ben Mersin Silifke’den Semih 26 yaşında bekar bir erkeğim. uzun zamandır bir şirkette çalışıyorum. Ailemle birlikte yaşıyorum ama arabam olduğu için sık sık şehir dışına kaçıyorum. Özellikle de yaz geldiğinde Mersin’den farklı yerlerde deniz havası almak ve farklı yerler keşfetmek için tatil amaçlı dolaşıyorum. Sizlerle paylaşmak istediğim garip ama bir o kadar da güzel bir hikayem var. geçen yaz işten tatil alınca yine Mersin’den kaçıp farklı bir tatil bölgesine gitme planları yaptım. Biraz araştırmadan sonra Didim’e gitmeye karar verdim çünkü çoğu yeri gezip görmüştüm. Hazırlıklarımı yaparak arabamla yola çıktım. Yolum biraz uzundu ama mola vererek gidince çok zorlanmıyordum.

Didim’e geldiğimde eşyalarımı yerleştirdim ve odamda biraz dinlenerek denize indim. Küçük olsa da güzel bir yerdi kalabalıktı da. Denize gittiğimde havlularımı sererek güneşlenmeye başladım. Ama denizin bana çağırır gibi bakmasına daha fazla dayanamayıp kendimi suya bıraktım. Keyifli bir şekilde yüzerken yan tarafımda bir kadının beni izlediğini gördüm. Aldırış etmedim ama tekrar güneşlenmeye gittiğimde kadın yine yan tarafımda beni izliyordu. Gülümseyerek selam verdim sonra tanışıp sohbet ettik. Güzel ve çekici bir kadındı ve nasıl olduğunu anlamadım ama yakınlaşmıştık bile. Neredeyse her şeyi birlikte yapıyorduk sadece uyumaya giderken ayrılıyorduk. Bir gece bardan gelip odalarımıza dağıldığımızda çok geçmeden kapımı çalan kadın benimle birlikte uyumak istediğini söyledi.

Kabul ettim tabi ki uyumayacağımızı biliyordum. Birbirimize bir süre sarıldık ama benim doğru durmaya niyetim yoktu. Elim memelerine kayıyor bacaklarını okşuyordum. fiziği çok güzeldi ve beni çok etkiliyordu. O da benim gibi doğru durmuyordu üzerime çıkarak dudaklarımdan ateşli bir şekilde öpmeye başladı. Daha sonra ben onu altıma aldım ve göğüslerini yalayarak onu çıldırttım. Amından girdiğimde ise kız olmadığını anladım ama aldırış etmedim. O gece deli gibi sikiştik ve ben çok zevk almıştım. Çok ta yorulmuş baya bir enerji harcamıştık. Sabah olduğunda kadını yanımda göremedim hatta otelde bile bulamadım biraz araştırma yaptıktan sonra ise kadının orospu olduğunu bu işle uğraştığını öğrendim üzülmüştüm ama neyse ki bende tadına bakmıştım.

spacer

One comment on “Otelde Tanıştığım Kadın Orospu Çıktı

  1. murat

    Mrb ben istanbul anadolu yakasından murat benimle gizlilik icinde reel gorusup kalin damarli 22 cm aletimin tadina bakmak isteyen benim gibi seksi seven doyumsuz bayanlar amını göt deliğini sömürene kadar yalatmak isteyenler GEBZE SANCAKTEPE SULTANBEYLİ KARTAL PENDİK KARTAL UMRANİYE EVLİ DUL BEKAR arayin size yaşayamadiginiz seksi yaşatayim guven konusunda hiç supheniz olmasin herturlu guveni veririm size lutfen eşcinseller ve gaylar uzakdursun yalnizca bayanlar arasin pisman olmazsiniz

Leave a reply