Sinemada İlk Sex Yapışı

Merhaba Ben Günhan; 21 yaşındayım ve bundan 3 sene önceki bir anımı anlatacağım size… aşırı iyi bir taze kız arkadaşım vardı lakin sadece arkadaştık.. Yazın uzun süreden bu güne görüşmediğimiz için ikimizin de istanbulda olduğu bir gün sinemaya gitmeye karar verdik.. Buluştuk ve Taksime gittik. Kısacık bir etek giymişti,o an onu çok aşırı hoş bulmuştum… Fransız yapımı bir filme gittik… Salonda bizle birlikte 5 şahıs vardı… Diğerleride ayrı ayrı oturuyorlardı.. En arkaya geçtik (herhangi bir sebepten dolayı değil bizim adetimizdir en arkada oturmak).. Filmin daha heman başında ateşli bir sevişme sahnesi vardı… Başını omzuma koydu ve beni aşırı özlediğini söyledi.

ghgfyy777

Elimi tuttu ve kucağına koydu.. Zaten kısa olan eteğide iyice sıyrıldığı için elim doğrudan bacaklarına değiyordu… Elimi tutup bana yol gösteriyordu… Sonra elimi külodunun üstüne götürdü… Ve filmden çok tahrik olduğunu söyledi… Bu arada diğer elide boş durmuyor benimkiyle ilgileniyordu.. Zaten kazık benzeri olmuştu benimki.. Aman ne yapıyosun falan demeden beni öpmeye başladı… Ben de külodunu yana sıyırıp direk bacakarasını okşuyordum, parmaklarımı sokuyordum..

ffgdftt66

Sonra koltuğundan yavaşça öne doğru ilerledi ve koltukların arasındaki o boşluğa geçti… Ve benimkine dudaklarıyla masaj yapmaya başlandı.. Yaklaşık 10-15 dakika kadar beni ağzına aldı.. Boşalacağım sırada ağzından çıkarıyor sonra tekrar başlıyordu… Sonunda dayanamadım ve ağzına boşaldım, lakin o kadar şiddetli olmuştuki spermlerim dudaklarının yanından sızıyordu.. Hepsini yuttu.. Koltuğa oturdu, temizlendi, ve kulağıma \”Daha bitmedi\” dedi..

ghgfu778

Yarı oldu, ışıklar yandı, dışarı çıktık, \”oturalım biraz\” dedi, 2. yarının başında derhal içeri girmedik.. Zaten az seyirci mevcut diye görevliler bile uyukluyorlardı. Tuvalete gittik.. Kabinlerden birine girdik. derhal diz çöktü ve benimkini yine ağzına aldı lakin bu sefer benim bununla yetinmeye niyetim yoktu.. Tuttum ve onu kabinin duvarına yüzü dönük şekilde duvara yasladım… Eteğini beline kadar sıyırdım, külodunu da dizlerine indirdim.. Bu seferde ben onu dilimle sevmeye başladım..

gfhgfyu77878

Giderek ıslanmaya başlamıştı. Ben de ayağa kalktım ve sikimi amına sürmeye başladım… iyice ıslatmıştım sikimi.. \”Hadi sok bundan böyle \” diyordu ama benim niyetim bu değildi.. Birkaç dakika bunu devam ettirdim… Sonra sikimi geri deliğine dayadım… birden bire yüzü değişti, iyice itiyordum arka deliğine… Duvarla benim aramda acıdan kıvranıyordu.. Sonunda hepsini yerleştirdim…

ghgfy777

Daracık ve sıcacıktı, biraz gidip geldikten sonra oda alışmıştı. Zevkten kesik kesik inliyordu. Sikimi çıkarttım ve yüzünü kendime çevirdim.. Bacaklarını belime doladı va kucağıma oturdu.. şimdi hem o küçücük göğüslerini öpüyordum hemde enfazla çıtır arkadaşımı en iyi hanım arkadaşım yapıyordum… \”Sakın içime boşalma\” dedi..

Allahtan dedi olmadan ben unutmuştum dahi… tam boşalacakken çıkarttım ve ağzına verdim.. hepsini yuttu… temizlenip salona geri girdik.. ve filmi izledik.. Hala en fazla arkadaşım, arasıra sevgililerimizden sıkıldıkça ufak maceralar yaşıyoruz onunla.. bundan sonra onlar da diğer sefere….

hjghuu88

spacer

Leave a reply